Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie


Nagłówek

Aktualności

 • Nabór wniosków w sprawie przyznania dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej - RPO

  Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pruszkowie ogłasza nabór wniosków w trybie konkursowym o przyznanie osobie bezrobotnej zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pruszkowie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej w oparciu o projekt „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie pruszkowskim (IV)"...

 • Studia podyplomowe - wstrzymany nabór wniosków

  Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie informuje, iż od dnia 18 października 2021 r. wstrzymany zostaje nabór wniosków o dofinansowanie kosztów studiów podyplomowych.

 • Praca sezonowa w Holandii - spotkanie informacyjne

  Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie informuje o spotkaniu informacyjnym online pod nazwą Prawa pracownicze oraz warunki pracy sezonowej w Holandii organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku. Spotkanie odbędzie się w aplikacji MsTeams w dniu 14 października 2021 w godzinach: 13:00-15:00.

 • Praca sezonowa z EURES

  Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie uprzejmie informuje o kampanii informacyjnej dla pracowników sezonowych w UE prowadzonej przez Europejski Urząd ds. Pracy wspólnie z państwami członkowskimi UE/EFTA pod nazwą Rights for all seasons – Prawa przez cały rok.

 • Nabór wniosków w sprawie przyznania osobie niepełnosprawnej środków PFRON na podjęcie działalności gospodarczej

  Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pruszkowie ogłasza przedłużenie naboru wniosków w sprawie przyznania osobie niepełnosprawnej środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na podjęcie działalności gospodarczej. Wnioski rozpatrywane będą w trybie konkursowym. Wnioski należy złożyć w sekretariacie (pokój 128), skrzynce...

 • Nabór wniosków w sprawie przyznania osobie niepełnosprawnej środków PFRON na podjęcie działalności gospodarczej

  Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie informuje, iż trwa nabór wniosków w sprawie przyznania osobie niepełnosprawnej środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na podjęcie działalności gospodarczej w terminie: od dnia 01.09.2021 r. do dnia 07.09.2021 r.

 • Nabór wniosków w sprawie przyznania dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej - RPO

  Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pruszkowie ogłasza nabór wniosków w trybie konkursowym o przyznanie osobie bezrobotnej zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pruszkowie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej w oparciu o projekt „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie pruszkowskim (IV)",...

 • Nabór wniosków w sprawie przyznania dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej - PO WER

  Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pruszkowie ogłasza nabór wniosków w trybie konkursowym o przyznanie osobie bezrobotnej zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pruszkowie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej w ramach Projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie pruszkowskim (IV)" współfinansowanego...

 • Uwaga. Awaria Linii Telefonicznej

  W związku z awarią linii telefonicznej po stronie operatora, komunikacja w dniu dzisiejszym z Powiatowym Urzędem Pracy w Pruszkowie jest utrudniona. Dochodzi do zerwania połączenia telefonicznego w trakcie rozmowy lub w trakcie wybierania numeru. Za wszelkie utrudnienia bardzo przepraszamy.

 • Krajowy Fundusz Szkoleniowy - nabór wniosków

  Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie ogłasza nabór wniosków dla pracodawców zainteresowanych ubieganiem się o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracodawcy i pracowników. Wnioski będą przyjmowane w terminie: 01 – 08 września 2021 r.

Wyświetlanie 1 - 10 z 213 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę